Podziękowanie za udział w festynie charytatywnym „Ręce dla Krzyśka”
18 listopada 2019

Św. Jan Paweł II powiedział:

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
nie przez to kim jest,
ale przez to czym dzieli się z innymi”

P O D Z I Ę K O W A N I E

W imieniu organizatorów festynu charytatywnego „Ręce dla Krzyśka”,
bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom:

Aleksandra Capała Mary Kay, Prezydent RP Andrzej Duda, Amur Wilga, Bank Spółdzielczy Garwolin, Bell PPHU, Cartex Garwolin, Czekoladowy Świat, DEK Jubiler Dariusz Knioła, Domareccy Lodziarnia Garwolin, Dream Team, EXON Iwona Świderska, Jacek Molski Drukarnia, Janusz Broniszewski Zakład Pogrzebowy, Kasprzak M   Sigma, Koleżanki i Koledzy AVON, Lechpol Electronics, Mac Ali Tulej Stylista Fryzur, Motoambulans, Nessi, New Vision Art. Nicator Brzezinka Karczew, Ochnik, OSM Garwolin, OSP  z terenu Gmina Wilga, OSP Wola Rębkowska, Prolech, PSS Społem Garwolin, Rada Gminy Wilga, Salon Fryzjerski Strefa Piękna, Sołectwo Nowy Żabieniec, Sołectwo Stary Żabieniec, Sołectwo Uścieniec Kolonia, Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu, Starostwo Powiatu Garwolińskiego, Mirosław Mikulski, Talaria Resort & Spa Trojanów, Technicolor, Sołectwo Trzcianka, Usługi Barmańskie BAROLO, Widmo Garwolin, Zachem Głowala, Żabczyńscy, Żelisław Żyżyński, Brukarz Piotr Zawada, Pensjonat Orlik w Bukowinie Tatrzańskiej, Mobilne Drinki Bar Marek Rumak, Szkoła Karate FSK, Dworek Miętne, Jacek Wysocki, Zofia Lach Sklep Ogólnochemiczny, Sklep Monia Sobienie Jeziory ,Carrini Producent Obuwia, Metaloplastyka Jak-Pol Jacek Gontarz, Nowa Era Wydawnictwo, Akzo Nobel, Collegium Civitas, Bruggen Polska, Rafał Szydłowski Świstak, Las Woda Wilga, Atoevent Mobile, Plastiape, GOK Wilga, Ela i Jerzy Tarańscy, FHB Elektronarzędzia Piotr Bieńkowski, Sklep Alex Samogoszcz Marek Grzebalski, Arkar Andrzej Sitnik Podwierzbie, Przewozy Autokarowe Krzysztof Majewski, Zeller Plastik Polska, Zenek Gniadek Rębków, Cezary Głowala, STIHL Garwolin M. Lach, Michał Wronek, Hurtowania Zdrój Garwolin, Mały Domek Biuro Projektowe, Ministerstwo Środowiska, Sklep DUO Irena Stefaniak, Sklep Odzieżowy Edyta, Czysty Kąt Marzenna Brzozowska, Zakład Stolarski Górka, Wojskowe Koło Łowieckie NR. 193, Sante Sobolew, MB Bartek Lach Karol, Zespół After Party, Agencja Artystyczna MS, Rodzina Kędziorków, Rodzina Parolów, Rodzina Poświatów, Rodzina Figurskich, Rodzina Pawlików, Mega Music Wilga, Agencja Artystyczna For You Kamida, PHU Aria Meble – Galeria Wnętrz, EHA-POL – Sklep Motoryzacyjny z Otwocka, FRESH APPLE, LOBO – Hurtownia Warzyw i Owoców, „WILSAD” Wicie, Stanisław Grzeszczak- Zakład Mięsny z Pilczyna, Zofia Wawer – Bar u Zosi, Marek Wojtalewicz – Tłocznia Soków z Goźlina Małego, Iza i Marcin Kępińscy, Mieszkańcy wsi Wilga, DIRTY REBELS – Airsoft Team Wilga,

za wsparcie materialne, rzeczowe oraz organizacyjne.

Celem festynu było zebranie środków finansowych na rehabilitacje oraz zakup protez dla Pana Krzysztofa Ostanka – mieszkańca Naszej Gminy. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zorganizować tą imprezę, która przyciągnęła tak wielu uczestników oraz była dużym sukcesem organizacyjnym.

Dziękujemy za okazaną pomoc, za życzliwe podejście i otwarte serce. To między innymi dzięki Państwa bezinteresownej ofiarności i pomocy, udało się uzbierać tak piękną kwotę 160 tys. zł, dzięki której Krzysztof jest coraz bliżej zakupu protez.

Państwa postawa utwierdziła nas w przekonaniu, że w trudnych chwilach naszego życia, można zawsze liczyć na solidarną i bezinteresowną pomoc.

Wyrażamy nadzieję, że zebrane środki finansowe  pomogą Krzyśkowi i ułatwią mu życie, co dla wszystkich będzie największą nagrodą.

logo

Gmina Wilga

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Wilga

Kontakt

Adres:Warszawska 38, 08-470 Wilga
Telefon:(025) 629 93 31
Telefon/Fax:(025) 629 93 45
E-mail:urzad@gminawilga.pl
NIP:826-21-34-562
REGON:711582368
KONTO BANKOWE: BS Garwolin O/Wilga 06 9210 0008 0046 7021 2000 0010, konto odpady 26 9210 0008 0046 7021 2000 0620

Godziny pracy

Poniedziałek : 9:00 - 17:00
Wtorek : 7:00 - 15:00
Środa : 7:00 - 15:00
Czwartek : 7:00 - 15:00
Piątek : 7:00 - 15:00