Rada Gminy
13 czerwca 2022

Debata nad Raportem o stanie gminy

XLIII SESJA RADY GMINY WILGA, odbędzie się 21 czerwca 2022 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wildze. Zgodnie z art.28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz....

23 maja 2022

XLII Sesja Rady Gminy Wilga

XLII SESJA RADY GMINY WILGA, odbędzie się 31 maja 2022 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wildze....

20 grudnia 2021

XXXVIII SESJA RADY GMINY WILGA

XXXVIII SESJA RADY GMINY WILGA, odbędzie się 29 grudnia 2021 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wildze. Ze względu na pandemię COVID-19 w Sesji powinni uczestniczyć jedynie radni, obsługa i osoby...

22 listopada 2021

XXXVI Sesja Rady Gminy Wilga

XXXVI SESJA RADY GMINY WILGA, odbędzie się 29 listopada 2021 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wildze. Ze względu na pandemię COVID-19 w Sesji powinni uczestniczyć jedynie radni, obsługa i osoby...

30 września 2021

XXXV Sesja Rady Gminy Wilga

W dniu 07 października 2021 r. o godz. 16:00 w budynku Urzędu Gminy w Wildze odbędzie się posiedzenie XXXV Sesji Rady Gminy Wilga. Ze względu na pandemię COVID-19 prosimy o zachowanie wszelkich obowiązujących obostrzeń. Przypominamy,...

16 lipca 2021

XXXIV Sesja – Debata nad Raportem o stanie Gminy Wilga za 2020 rok

XXXIV SESJA RADY GMINY WILGA, odbędzie się 27 lipca 2021 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wildze. Zgodnie z art.28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz....

23 czerwca 2021

Projekt Uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Ostrybór.

Zgodnie z art 18 ust. 2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, podejmowanie uchwał, w sprawie nazw ulic, placów publicznych, mostów oraz wznoszenia pomników przyrody, należy do wyłącznej kompetencji...

14 czerwca 2021

Zawiadomienie – XXXIII Sesja Rady Gminy Wilga

W dniu 23 czerwca 2021 r. o godz. 16:00 w budynku Urzędu Gminy w Wildze odbędzie się posiedzenie XXXIII Sesji Rady Gminy Wilga. Ze względu na pandemię COVID-19 w Sesji oprócz radnych mogą uczestniczyć jedynie...

1 kwietnia 2021

Zawiadomienie – XXXII Sesja Rady Gminy Wilga

W dniu 12 kwietnia 2021 r. o godz. 16:00 w budynku Urzędu Gminy w Wildze odbędzie się posiedzenie XXXII Sesji Rady Gminy Wilga. Ze względu na pandemię COVID-19 w Sesji oprócz radnych mogą uczestniczyć jedynie...

18 marca 2021

Zawiadomienie XXXI Sesja Rady Gminy Wilga

W dniu 26 marca 2021 r. o godz. 16:00 w budynku Urzędu Gminy w Wildze odbędzie się posiedzenie XXXI Sesji Rady Gminy Wilga. Ze względu na pandemię COVID-19 w Sesji oprócz radnych mogą uczestniczyć jedynie...

Pokaż wszystkie wpisy
19 lipca 2019

Rada Gminy Wilga VIII kadencji 2018 – 2023

1. Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Agnieszka Nagadowska
2. Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Pan Radosław Budyta
3. Pani Ewa Gajownik
4. Pan Piotr Garbaczewski
5. Pan Zbigniew Głowala
6. Pan Rafał Jaworski
7. Pan Marek Konarzewski
8. Pani Elżbieta Kowalczyk
9. Pani Katarzyna Kowalska
10. Pani Monika Ochnia
11.Pan Rafał Szydłowski
12. Pan Grzegorz Traczyk
13. Pan Paweł Witak
14. Pani Ewa Wojciechowska
15. Pan Marek Wojtalewicz

I. Komisja Rewizyjna
1) Pani Ewa Mariola Gajownik – przewodniczący
2) Pani Ewa Teresa Wojciechowska – członek
3) Pani Monika Ochnia – członek

II.Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego
1) Pan Radosław Budyta – Przewodniczący
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Piotr Garbaczewski
4) Pan Rafał Jaworski
5) Pan Marek Konarzewski
6) Pani Elżbieta Kowalczyk
7) Pani Katarzyna Kowalska
8) Pani Agnieszka Nagadowska
9) Pani Monika Ochnia
10) Pan Rafał Szydłowski
11) Pan Grzegorz Traczyk
12) Pan Paweł Witak
13) Pani Ewa Wojciechowska
14) Pan Marek Wojtalewicz – Wiceprzewodniczący

III. Komisja ds. Samorządu Prawa i Porządku publicznego oraz Ochrony Środowiska
1) Pan Radosław Budyta
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Piotr Garbaczewski
4) Pan Rafał Jaworski – Przewodniczący
5) Pan Marek Konarzewski
6) Pani Elżbieta Kowalczyk
7) Pani Katarzyna Kowalska
8) Pani Agnieszka Nagadowska
9) Pani Monika Ochnia
10) Pan Rafał Szydłowski
11) Pan Grzegorz Traczyk – Wiceprzewodniczący
12) Pan Paweł Witak
13) Pani Ewa Wojciechowska
14) Pan Marek Wojtalewicz



IV. Komisja ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej, Sportu i Turystyki
1) Pan Radosław Budyta
2) Pani Ewa Gajownik
3) Pan Rafał Jaworski
4) Pani Elżbieta Kowalczyk – Przewodnicząca
5) Pani Agnieszka Nagadowska
6) Pani Monika Ochnia -Wiceprzewodnicząca
7) Pan Rafał Szydłowski
8) Pan Grzegorz Traczyk
9) Pan Paweł Witak
10) Pani Ewa Wojciechowska
11) Pan Marek Wojtalewicz
12) Pani Katarzyna Kowalska

V. Komisja d/s Skarg, Wniosków i Petycji
1) Pan Rafał Szydłowski – przewodniczący
2) Pani Elżbieta Kowalczyk – zastępca przewodniczącego
3) Pan Grzegorz Traczyk – członek
4) Pani Katarzyna Kowalska – członek
5) Pan Rafał Jaworski – członek