Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Wilga
Samorząd Województwa Mazowieckiego przyznał pomoc finansową Gminie Wilga na realizację operacji pn:”Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Wilga”.

Bardzo miło nam poinformować naszych mieszkańców, że Gmina Wilga osiągnęła wystarczającą punktację w naborze w ramach interwencji I.10.10 Infrastruktura na obszarach wiejskich oraz wdrożenie koncepcji inteligentnych wsi - obszar A Inwestycje
w zakresie systemów indywidualnego oczyszczania ścieków objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej polityki Rolnej na lata 2023 - 2027 i na tej podstawie uzyskała pomoc finansową w wysokości 1.500.000,00 PLN, dedykowaną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego na realizację operacji pod nazwą: ”Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Wilga”.
Aktualnie, jako Beneficjent przyznanych środków, oczekujemy na podpisanie
z Samorządem Województwa stosownej Umowy.
O dalszych działaniach podejmowanych w ramach realizacji operacji będziemy informować Państwa na bieżąco.
