Logo Gminy Wilga

Dofinansowanie z WFOŚiGW

Szanowni Państwo, 

Informujemy , że gmina Wilga uzyskała  dotację od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie 11.550,99 zł na zadanie pod nazwą " Przedsięwzięcie w zakresie zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych na terenie Gminy Wilga"

Pliki do pobrania:

tablica_do_druku-(1).pdf
Format: pdf, 170.82 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności