Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego gminy - spotkanie informacyjne

Na podstawie art. 13i ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 977 z późn. zm.) oraz na podstawie art. 39 ust. 1, art. 46 ust. 1 pkt 1 i art. 54 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2023 r. poz. 1094 z późn. zm.), zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Wilga uchwały nr LV/348/23 z dnia 17 listopada 2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Wilga

Zainteresowani mogą składać wnioski do projektu planu oraz do prognozy oddziaływania na środowisko. Wnioski należy składać do Wójta Gminy Wilga do dnia 5 sierpnia 2024 r. Składający wniosek podaje swoje imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby oraz adres poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także wskazuje, czy jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej wnioskiem. Możne podać dodatkowe dane do kontaktu takie jak adres do korespondencji lub numer telefonu.

Wnioski należy składać wyłącznie za pomocą „formularza pisma dotyczącego aktu planowania przestrzennego”. Formularz dostępny jest w siedzibie Urzędu Gminy Wilga, 
ul. Warszawska 38, 08‑470 Wilga, pok. 9 (piętro) oraz w  Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Wilga  https://bip.gminawilga.pl/

Wnioski można składać w formie papierowej osobiście lub listownie na adres Urzędu Gminy Wilga, ul. Warszawska 38, 08-470 Wilga lub w formie elektronicznej za pomocą:

-        poczty elektronicznej na adres: Urzad@gminawilga.pl ;

-        platformy ePUAP na adres skrytki: /wilga/SkrytkaESP

Organem właściwym do rozpatrzenia wniosków jest Wójt Gminy Wilga. 

Przekazane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z informacją zawartą w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Wilga https://bip.gminawilga.pl/

W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców na spotkania informacyjne, które odbędą się według poniższego harmonogramu:
16.07.2024r.   
16:00 Budynek OSP w Żabieńcu: (Mieszkańcy miejscowości: Nowy Żabieniec, Stary Żabiniec, Uścieniec Kolonia) 
17:30 Gminny Ośrodek Kultury ( Mieszkańcy miejscowości: Holendry, Skurcza, Tarnów Ruda Tarnowska, Osiedle Wilga)  
19:00 Gminny Ośrodek Kultury (Mieszkańcy miejscowości Wilga)  

18.07.2024r.   
16:00 Budynek OSP w Trzciance (Mieszkańcy miejscowości: Trzcianka, Cyganówka)
17:30 Budynek PSP w Kępie Celejowskiej (Mieszkańcy miejscowości: Celejów, Zakrzew, Wólka Gruszczyńska, Stare Podole, Nowe Podole, Wicie)          
19:00 Budynek OSP w Mariańskim Porzeczu (Mieszkańcy miejscowości: Mariańskie Porzecze, Goźlin Górny, Goźlin Mały, Ostrybór, Nieciecz)

Pismo dotyczące aktu planowania przestrzennego

wniosek_app_(003) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.