Wysoka temperatura, upał
Uwaga -upały!!!
W związku z wysokimi temperaturami prosimy mieszkańców Gminy Wilga o zachowanie ostrożności.
Pamiętajmy o regularnym nawadnianiu organizmu, unikaniu przebywania na słońcu w godzinach 11:00 - 17:00 oraz zapewnieniu opieki dzieciom, osobom starszym i zwierzętom. Nie zostawiajmy nikogo w zaparkowanych samochodach.
Życzymy Państwu bezpiecznych i spokojnych dni.

